Samsung M2625 printer uue trummliga

Allahindlus!

Samsung M2625 printer uue trummliga

60.00 50.00

Juunis soodushind 50.- (norm. hind 60.-)

Säästlik ja usaldusväärne! Samsung Xpress M2625 – Ideaalne printer koduju või kontorisse! Otsid printerit, mis tagaks sujuva trükitöö ja säästaks samal ajal ressursse? Tutvustame Samsung Xpress M2625 mustvalget laserprinterit!

🔹 Säästlik trükkimine: Samsung Xpress M2625 printer kasutab ökonoomset trükitehnoloogiat, mis aitab vähendada trükikulusid, tagades samal ajal kvaliteetseid trükiseid.

🔹 Kiire trükkimiskiirus: Trüki kiiresti ja tõhusalt tänu Samsung Xpress M2625 muljetavaldavale trükikiirusele kuni 26 lehte minutis.

🔹 Teravad trükised: Naudi teravaid ja selgeid trükiseid tänu Samsungi kõrge resolutsiooniga trükitehnoloogiale, mis tagab professionaalse trükikvaliteedi.

🔹 Kompaktne disain: Väike ja kompaktne disain teeb sellest printerist ideaalse valiku nii kodule kui ka kontorisse, võttes minimaalselt ruumi.

🔹 Lihtne kasutada ja hooldada: Intuitiivne kasutajaliides, kiire seadistamine ja minimaalsed hoolduskulud muudavad Samsung Xpress M2625 printeri kasutamise mugavaks ja hõlpsaks.

Kategooria:

Kirjeldus

🔹 Tehnilised andmed:

Trükikiirus: kuni 26 lehte minutis (mustvalge)

Trükiresolutsioon: kuni 4800 x 600 dpi

Paberi mahutavus: kuni 250 lehte paberisahtlis

Ühenduvus: USB 2.0

Samsung Xpress M2625 printer on taskukohane ja usaldusväärne valik igale kodukasutajale või väikeettevõttele, kes vajab tõhusat ja kvaliteetset trükiseadet.