Citizen CT-S310II tsekiprinter 

Citizen CT-S310II tsekiprinter 

50.00

Trükikiirus: kuni 155 mm/s Trükiresolutsioon: 203 dpi Paberi laius: 58 mm kuni 82,5 mm Ühenduvus: USB, Ethernet (valikuline) Citizen S310II tšekiprinter pakub tipptasemel trükikvaliteeti, usaldusväärset jõudlust ja lihtsat kasutamist – ideaalne valik igale jaemüügiettevõttele, restoranile või kohvikule.

Kategooria:

Kirjeldus

Müüa kasutatud heas korras Citizen tsekipriterid. Ühenduvad arvutiga läbi USB kaabli. Heas korras, kohapeal saab vaadata testlehte. Garantii 1 kuu.

🔹 Kiire ja tõhus trükkimine: Trüki kiiresti ja tõhusalt tänu Citizen S310II muljetavaldavale trükikiirusele ja täpsele trükikvaliteedile.

🔹 Vastupidav ja kompaktne disain: Tugev konstruktsioon ja kompaktne suurus teevad sellest tšekiprinterist ideaalse lahenduse igale ettevõttele, kes vajab usaldusväärset trükiseadet.

🔹 Lihtne kasutada ja hooldada: Intuitiivne kasutajaliides ja lihtne paberirulli vahetus muudavad Citizen S310II tšekiprinteri kasutamise mugavaks ja hõlpsaks.

🔹 Mitmekülgne ühilduvus: Ühildub erinevate kassasüsteemide ja arvutitarkvaradega, tagades sujuva integreerimise olemasoleva süsteemiga.

🔹 Mugav paberikäitlus: Sisseehitatud automaatne lõikur tagab tšekiprintide lihtsa ja täpse lõikamise.